1 / 1
All Projects

NOVIKA live band
Mr. Lex dj set
AGIM dj set

Bilety już w sprzedaży:
Going.https://bit.ly/2PThtvr
ebilet.plhttps://bit.ly/2MlgAcC
oraz w Jazz Club Hipnoza (official venue profile)

___________________________________________________

Pierwsza dama polskiej muzyki klubowej w Hipnozie! Kasia Nowicka, czyli NOVIKA zaprezentuje na żywo materiał z najnowszego, czwartego albumu „Bez Cukru”. Płyta ukazała się w 2019 roku nakładem wytwórni Warner Music Poland. Znalazły się na nim przebojowe, elektroniczne piosenki, jak np. „Lekko”, „Unsafe”, „Słabości”, czy „Emotika”. Na początek 2020 roku planowana jest premiera wydawnictwa z remiksami piosenek z płyty „Bez Cukru”. Przy albumie Novika współpracowała z kilkoma producentami, jak np. AGIM, MANOID i Sampler Orchestra. Gościnnie zaśpiewali Buslav, Baasch i córka artystki, Nina. Na scenie Novice towarzyszy ponownie Agim Dzeljilji, rozchwytywany producent i DJ, z którym Kasia współpracuje już od lat. Na perkusji usłyszymy Rafała Dutkiewicza. Nie zabraknie też gości oraz powrotów do utworów z poprzednich płyt. Afterparty po koncercie zapewnią wspomniany AGIM oraz Mr. Lex, reprezentant kolektywu Beats Friendly. Zapowiada się wspaniały wieczór pełny elektronicznej nostalgii i potężnej dawki energii!
___________________________________________________

NOVIKA
Wokalistka, DJ-ka, producentka, od lat jedna z najbardziej aktywnych postaci na polskiej scenie klubowej. Karierę rozpoczynała w zespole Futro, by solowo zadebiutować w 2006 roku albumem “Tricks Of Life”. Płyta była nominowana do Paszportu Polityki. Kolejne albumy, jak „Lovefinder” i album z remixami “Mixfinder:, zostały nagrodzone Fryderykami w kategorii klubowej. Po „Heart Times” przyszedł czas na tegoroczny album „Bez Cukru”. Novika współpracowała m.in. z takimi artystami, jak Marcin Czubala, Smolik, Fisz, 15 Minut Projekt, Lovebirds.
➡️https://www.instagram.com/novikasia
➡️https://open.spotify.com/artist/64javKUlz2LAoOMtQfUFj9

Mr. Lex
DJ, radiowiec, pasjonat muzyki wcześniej znany jako Lexus. Reprezentant kolektywu Beats Friendly. Najczęściej można go usłyszeć u boku Noviki w klubach w całym kraju oraz na najważniejszych festiwalach. Prowadzi autorską audycję w Czwórce – Pora Lexa. Jako DJ stara się kierować własnym gustem, a nie modą, mając na uwadze parkiet rozgrzany do czerwoności.

A_GIM
Jeden z najbardziej doświadczonych producentów muzyki elektronicznej w Polsce. Twórca projektów Oszibarack i Nervy, obecnie tworzy i występuje solo. Jako A_GIM prezentuje doskonale wyprodukowane techno, które przywodzi na myśl dokonania twórców z katalogu takich labeli jak BPitch Control czy Kompakt Records.
➡️ https://www.youtube.com/channel/UCFDRvvY9BsJ3PpzbQAvGB9A