1 / 1
All Projects

Dwie wyraziste artystki, mocno akcentujące feminizm i kwestie społeczne, będą gwiazdami listopadowej nocy w Hipnozie.

Bilety:
20 zł – pierwsza pula
25 zł – druga pula
30 zł – w dniu imprezy


Jazz Club Hipnoza
https://goingapp.pl/evt/2167043/deena-abdelwahed-foql
https://www.ticketmaster.pl/event/14829
https://empikbilety.pl/wydarzenie/deena-abdelwahed-foql/listopad-2019
___________________________________________________

Deena Abdelwahed zachwyciła nas potężnie brzmiącym albumem „Khonnar” i unikalnym setem na Secret Stage podczas Tauron Nowa Muzyka Katowice. Łamiąca schematy elektronika porwała nas wtedy do niekończącego się tańca, a liczne arabskie wątki nie dały o tym secie długo zapomnieć. Listopadowej nocy spodziewamy się podobnego entuzjazmu. Tunezyjce towarzyszyć będzie FOQL, reprezentantka głośnego kolektywu Oramics. Polska artystka również unika oczywistych rozwiązań, prezentując hipnotyczny i niekonwencjonalny styl wywodzący się z industrialnych i mrocznych korzeni. To będzie piękna noc

Deena Abdelwahed
Artystka związana z alternatywną sceną tunezyjską. Jej twórczość ma na celu „wstrzyknięcie dozy innowacji i eksperymentu do elektronicznej muzyki tanecznej”. Łącząc nowoczesne, miejskie rytmy z osobistym podejściem, oferuje awangardową muzykę w energetycznej wersji. Debiutowała w 2017 roku EPką „Klabb”, a rok później ukazał się jej debiutancki album „Khonnar”. Tunezyjka słynie z unikalnej fuzji takich stylistyk, jak bass, techno, house, eksperymentalna elektronika i ludowa muzyka arabska. Na Secret Stage zagra hybrydę live actu i DJ setu.
https://soundcloud.com/deenaabdelwahed
https://deenabdelwahed.bandcamp.com
https://twitter.com/deena0deena
https://www.instagram.com/deena00deena
https://www.residentadvisor.net/dj/deenaabdelwahed
https://open.spotify.com/artist/20fUkJZtm2I6zdIuj2XpgV

FOQL
Justyna Banaszczyk to artystka związana z kolektywem Oramics. Przez ostatnie lata opublikowała imponującą ilość muzyki na różnych rodzajach mediów, w wytwórniach takich jak New York Haunted, Always Human Tapes, Gooiland Elektro i Pointless Geometry. Jej hipnotyczny i niekonwencjonalny styl wywodzi się z industrialnych i ciemnych korzeni, a dzięki jej słabości do eksperymentów, ciężkości i najbardziej innowacyjnych zakątków muzyki tanecznej unika oczywistego.
https://soundcloud.com/foql
https://www.instagram.com/f_____o__q_____l___/