All Projects

Robag Wruhme dj set
● Glasse dj set

30.11 jazz club hipnoza
start godz. 21.00

30 listopada zapraszamy Was na imprezę z jednym z naszych ulubionych didżejów. Robag Wruhme to postać, której fanom Tauron Nowa Muzyka Katowice szerzej przedstawiać nie trzeba, a jego niekończący się występ na zakończenie 10. edycji festiwalu wspominamy do dziś. Niemiecki dj i producent to weteran sceny klubowej. Niedawno wrócił z trzecim albumem w karierze, o którym Pitchfork napisał „to najładniejszy, najbardziej jedwabisty i najbardziej przejmujący elektroniczny minimal”. W ostatnią listopadową sobotę zagra też Glasse, jeden z pionierów polskiej sceny klubowej i specjalista od mrocznych, wciągających setów. To będzie emocjonujący seans muzycznej hipnozy!

bilety:
30 zl,- pierwsza pula
40 zl,- druga
___________________________________________________

Bilety już w sprzedaży:
Going.https://goingapp.pl/evt/2177338/robag-wruhme-w-hipnozie
ebilet.plhttps://www.ebilet.pl/muzyka/elektro-techno/robag-wruhme//?partner=moremusicagency
Ticketmaster Polskahttps://www.ticketmaster.pl/event/15227
Biletomat.pl – bilety onlinehttps://www.biletomat.pl/muzyka-klubowa/robag-wruhmeglasse-katowice-8742/
oraz w Jazz Club Hipnoza
___________________________________________________

Robag Wruhme
Naprawdę nazywa się Gabor Schablitzki. Niemiecki dj i producent to weteran sceny klubowej, którą współtworzy od końca lat 80. Jako jedną z największych nastoletnich inspiracji wymienia kultowy film „Beat Street”. Powołał kilka zespołów i kooperacji, z których najważniejszy okazał się duet Wighnomy Bros. Wraz z Monkey Mafia wyprodukował wiele klubowych klasyków. W 2010 duet został rozwiązany, a Gabor oddał się solowej działalności. Już wcześniej na fali trendu na imiona i ksywki czytane od tyłu powstał Robag Wruhme. Od tamtej pory nieustannie grywa i produkuje nową muzykę. W połowie 2019 roku ukazał się trzeci album artysty, zatytułowany „Venq Tolep”. Wpływowy serwis Pitchfork napisał o płycie „to najładniejszy, najbardziej jedwabisty i najbardziej przejmujący elektroniczny minimal”.
https://www.facebook.com/robagwruhme/
https://soundcloud.com/robag_fm
https://open.spotify.com/artist/47UDvjDVedKddLfGWk3keI

Glasse
Za gramofonami od 1996 roku. Aktywnie współtworzył rodzącą się polską scenę klubową. Sygnował swoim nazwiskiem jedną z pierwszych kompilacji z muzyką house „Feeva!”, prowadził audycję Houserka w Radiostacji. Zaczynał od wokalnego house’u z elementami soulful i funky, by później skierować się w stronę głębszych i mrocznych brzmień.
https://soundcloud.com/glassepl