1 / 1
All Projects

Duet z Tel Awiwu powraca! W czerwcu Red Axes oczarowali publiczność festiwalu Tauron Nowa Muzyka Katowice swym setem na Red Bull Musicstage. Dwugodzinna psychodeliczna podróż pozostawiła po sobie niezatarte wrażenia i apetyt na dużo więcej. Dlatego już 15 grudnia izraelski duet wraca do Katowic. Tym razem wystąpią w Jazz Club Hipnoza (official venue profile)!

Ich autorska wersja acid house zdobyła w ostatnich latach dużą liczbę fanów i naśladowców w całej Europie. W muzyce Red Axes wątki bliskowschodnie przeplatają się z post-punkiem, techno, electro, a nawet muzyką trance. To bardzo płodni artyści, zachwycający szeregiem wybornych wydawnictw. W stosunkowo krótkim czasie opublikowali ponad 20 singli i EPek oraz 2 doskonale przyjęte albumy.

To jednak przede wszystkim znakomici didżeje, grywający regularnie w topowych klubach na kilku kontynentach. W sobotę 15 grudnia Izraelczycy ponownie zaprezentują swe nieprzeciętne umiejętności przed polską publicznością. Wesprze ich Glasse, jeden z pionierów polskiej sceny klubowej i specjalista od mrocznego, wciągającego grania.

Zapraszamy na długi seans muzycznej hipnozy!

Bilety do nabycia w cenie:
30 zł – pierwsza pula – WYPRZEDANA
40 zł – druga pula
50 zł – w dniu imprezy

ticketmaster
https://www.ticketmaster.pl/artist/red-axes-bilety/968269

going
https://goingapp.pl/evt/1988853/red-axes-glasse

ebilet
https://www.ebilet.pl/muzyka/elektro-techno/red-axes/

RED AXES IL
Dwaj przyjaciele z Tel Awiwu oraz ich “maszyny, mikstury i bezwarunkowa pasja do muzyki”. Red Axes kleją ze sobą pozornie nieprzystające do siebie wątki, zachwycając świat nową falą powolnych, hipnotycznych beatów. Bardzo płodni, w krótkim czasie opublikowali ponad 20 wyborowych wydawnictw. Ich historia rozpoczęła się w postpunkowym zespole Red Cotton, który z biegiem czasu przepoczwarzył się w duet didżejsko-producencki. W zeszłym roku Red Axes opublikowali drugi album w dorobku grupy. „The Beach Goths” to rozległa podróż pełna psychodelicznych wątków i żywych gitar i perkusji. W lipcu 2018 roku Red Axes nagrali dwugodzinny miks dla prestiżowej audycji BBC Essential Mix.
https://www.facebook.com/redaxesmusic/
https://soundcloud.com/redaxes
https://www.instagram.com/redaxesmusic/

GLASSE PL
Za gramofonami od 1996 roku. Aktywnie współtworzył rodzącą się polską scenę klubową. Sygnował swoim nazwiskiem jedną z pierwszych kompilacji z muzyką house „Feeva!”, prowadził audycję Houserka w Radiostacji. Zaczynał od wokalnego house’u z elementami soulful i funky, by później skierować się w stronę głębszych i mrocznych brzmień.
https://soundcloud.com/glassepl